CIĘCIE BETONU I POSZERZANIE OTWORÓW W BETONIE

Zadzwoń: 660 050 200  Napisz: hbssystem@o2.pl

Cięcie betonu i żelbetu oraz innych materiałów w technice diamentowej

HBS System to firma, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu cięcia betonu i różnorodnych materiałów budowlanych oraz wiercenia i poszerzania otworów na terenie takich miast jak Jelenia Góra, Legnica, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Wrocław i okolic.

Dzięki wieloletniej pracy w tym zawodzie zdobyliśmy niezbędną wiedzę w jaki sposób szybko i bezpiecznie wykonać każde zlecenie tak, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

cięcie posadzki Wrocław, Jelenia Góra, Zielona Góra, Legnica, Gorzów

Cięcie betonu metodą diamentową, na mokro, pozwala wykonać prace bezpyłowo oraz zredukować poziom hałasu. Dzięki tej technice wykonujemy otwory o idealnie równych i określonych wymiarach. Oferujemy poszerzanie otworów w betonie, cięcie ścian, stropów, belek, posadzek, schodów, wykonywanie bruzd pod instalacje itd. Cięcie w betonie w technice diamentowej odbywa się za pomocą ostrzy z miękkim segmentem, z kolei twardych ostrzy używa się do miękkich materiałów jak np. cegły. Wybór odpowiedniego sprzętu i ostrza przyspiesza wykonanie pracy i nie doprowadza do nadmiernego zużycia sprzętu. Do wykonywania usługi, którą jest cięcie w betonie używamy:

pił ściennych,
przecinarek ręcznych,
pił łańcuchowych do betonu.

Wiercenie i cięcie betonu jest trudne –  materiał ten jest twardy i najczęściej zbrojony

Poszerzanie otworów i cięcie różnorodnych materiałów budowlanych najczęściej wykonuje się w celu zamontowania instalacji (wentylacyjnej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej) lub klimatyzacji. Cięcie betonu jest niezbędne również w przypadku prowadzenia prac rozbiórkowych.

Nasza piła ścienna pozwala nam wycinać ściany, stropy, schody, belki, fundamenty, posadzki do grubość 680mm.

Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie. Cięcie betonu piłami ściennymi jest bardzo precyzyjną metodą przeznaczoną do wycinania otworów o ściśle określonych wymiarach, takich jak otwory drzwiowe, okienne lub wentylacyjne.

Beton można ciąć na kilka sposobów

Można posłużyć się w tym celu piłą ręczną, tarczową lub diamentową. Doświadczenie związane z tym zawodem nauczyło nas, że podstawą jest precyzja, praktyka oraz profesjonalny sprzęt – a tym wszystkim dysponują nasi specjaliści. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w najskuteczniejszych technikach cięcia betonu, m.in. w technice diamentowej. Jest to metoda, która pozwala zredukować hałas, drgania i zapylenie podczas pracy, a także uzyskać idealne otwory zgodne z wymiarami. Sprawdza się nie tylko w celu wiercenia, ale także poszerzania otworów w betonie, gdyż umożliwia pracę pod dowolnym kątem.

Wycinanie i poszerzanie otworów w betonie

Cięcie betonu piłami ściennymi jest bardzo precyzyjną metodą. Jej celem jest poszerzanie otworów o ściśle określonych wymiarach, takich jak otwory drzwiowe, okienne lub wentylacyjne. Beton jest bardzo mocnym i wytrzymałym materiałem, jednak ma bardzo niejednorodną strukturę. Kompozycja mieszanki sprawia, że materiał po stwardnieniu jest podatny na pękanie. Wycinanie otworów w betonie nie należy więc do najprostszych. Przy wykorzystaniu odpowiednich technik, możemy zminimalizować ryzyko uszkodzenia materiału. Cięcie betonu piłami ściennymi wyklucza powstawanie drgań przenoszonych na konstrukcję, przez co nie dochodzi do spękań i kruszenia budynków i ich elementów.

Cięcie w betonie jest możliwe zarówno prostopadle do powierzchni jak i pod zadanym kątem. Technikę tę wykorzystujemy przy wszelkiego rodzaju pracach modernizacyjnych i remontowych oraz na nowo powstających obiektach.

CIĘCIE BETONU – CENNIK

cięcie betonu Wrocław, Jelenia Góra, Zielona Góra, Legnica, Gorzów

Z uwagi na znaczną różnorodność prac, charakterystyczną dla cięcia betonu, ceny ustalamy i negocjujemy wspólnie po określeniu szczegółów zamówienia.
Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.

Dostosowujemy się do naszych Klientów i odpowiadamy na ich różne potrzeby, dlatego ciągle poszerzamy zróżnicowaną ofertę naszych usług

Zamówienie naszych świadczeń oznacza profesjonalnie i dokładnie zrealizowane zlecenie, z poszanowaniem cennego czasu naszych Klientów. Nie ma potrzeby kupowania drogiego sprzętu i martwienia się o nieprzewidziane problemy i brud podczas remontu – lepiej oddać swój dom w ręce specjalistów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań i wątpliwości – do kontaktu telefonicznego.

Cięcie betonu wykonujemy na terenie takich miast jak: Jelenia Góra, Legnica, Zielona Góra, Gorzów, Głogów, Lubin, Bogatynia, Bolesławiec, Żary, Żagań, Wrocław i nie tylko.

W razie pytań prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy!


Cięcie betonu oraz wiercenie otworów w betonie

 • Cięcie betonu Jelenia Góra
 • Cięcie betonu Świeradów Zdrój
 • Cięcie betonu Szklarska Poręba
 • Cięcie betonu Bolesławiec
 • Cięcie betonu Bogatynia
 • Cięcie betonu Wałbrzych
 • Cięcie betonu Legnica
 • Cięcie betonu Lubin
 • Cięcie betonu Zgorzelec
 • Cięcie betonu Wrocław
 • Cięcie betonu Zielona Góra
 • Cięcie betonu Gorzów Wielkopolski
 • Cięcie betonu Nowa Sól
 • Cięcie betonu Żary
 • Cięcie betonu Żagań
 • Wiercenie w betonie Wrocław
 • Wiercenie otworów w betonie Legnica
 • Wiercenie w betonie Wałbrzych
 • Wiercenie betonu Lubin
 • Wiercenie betonu Nowa Sól